کمپانی

تجهیزات شنا
ARENA

ارنا (arena) یک برند تجهیزات شناو تجهیزات ورزشهای آبیبرای  ورزشکاران و ورزش‌دوستان واقعی است‌. هرجا یک ورزش آبی وجود داشته باشد، ارنا (arena) آنجاست.

برای 40 سال عمده شناگران و دوستداران ورزش‌های آبی را مجهز کرده است. تجهیزاتی شامل  لباس شنا برای مسابقه، تمرین، اوقات فراغت در آب، ساختن لوازم پایه تحقیقات زیرآب، دانش‌های فنی، تعهد به کیفیت است.

ارنا (arena) در سال 1973افتتاح شد. اولین شرکت لوازم شنا ، که در زمینه‌های نساجی و دینامیک سیالات وارد تحقیقات شده برای پیشرفت در سرعت، سبکی، نرمی و بادوامی که بتواند بهترین باشد، چه در شنای رقابتی و چه تفریحی. این ویژگی‌ها همیشه ارنا (arena) را در طول تاریخ با دیگران متمایز کرده است و این روند تا به امروز ادامه پیدا کرده است.

در طی این سالها ارنا (arena) را بهترین قهرمانان جهانی پوشیده‌اند که در سر جایگاه مقام‌های اصلی مسابقات جهانی ایستاده‌اند. در کنار تمرینات و مسابقات استخر این شرکت طیف گسترده‌ای از محصولات برای یادگیری و اوقات فراغت را دارد که توسط ایتالیا طراحی شده است.

به غیر از دفتر مرکزی در tolentino در ایتالیا ، ارنا (arena)  در  103  کشور جهان نمایندگی مستقیم برند خود را دارد. با شرکت‌های تابع متعلق به ایتالیا، فرانسه، آلمان و آمریکا. این گروه همچنین از یک شبکه از شرکت کسب و کار واجد شرایط در  86  کشور تشکیل شده است.